Відсьогодні в столичні заклади та установи пускатимуть лише з COVID-сертифікатом або ПЦР-тестом - сайт Святошинського району

  У зв’язку з посиленням карантинних заходів.З вівторка, 5 жовтня, в Києві відвідувачів в державних адміністраціях, ЦНАП, підприємствах і організаціях незалежно від форми власності будуть пускати тільки з COVID-сертифікатом або ПЛР-тестом, повідомляється у протоколі засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Вимога не поширюється на осіб молодше 18 років, пише Darnytskyi.kiev.ua.

Крім того, прес-служба Солом'янської РДА повідомила, що 5 жовтня прийом відвідувачів в ЦНАП Києва буде можливий тільки при наявності COVID-сертифіката або ПЛР-тесту.

«З 5 жовтня прийом відвідувачів в ЦНАП м Києва не буде здійснюватися без наявності: 1) негативного результату тестування на COVID-19 (ПЛР) або експрес-тесту на визначення антигену коронавируса, проведеного не більше ніж за 72 години до відвідування закладу, 2 ) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або однієї дози вакцини», - йдеться у повідомленні.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар