В Києві викрили схему підробки документів для отримання «Карти поляка» - сайт Святошинського району

 Вартість такої послуги становила понад 2000 євро.Працівники Святошинського УП ГУ НП в м. Києві викрили схему виготовлення підроблених документів для виїзду громадян України до Польщі з метою постійного проживання.

Так, мешканець Черкаської області та його поплічники надавали клієнтам послуги, пов’язані із «пошуком» польського коріння, що має юридичне знaчення для наступного отримання ними «Карти поляка» та документів на постійне місце проживання на території Республіки Польща. Вартість такої послуги становила понад 2000 євро. При цьому, самі клієнти вважали, що видані їм документи мають оригінальне походження і не здогадувалися про підробку.

У ході проведення обшуків за місцем мешкання фігурантів відшукано знаряддя вчинення кримінального правопорушення, грошові кошти та понад 100 оригіналів незаповнених бланків документів, які посвідчують особу.

На даний час вирішується питання про повідомлення про підозру організатору протиправної діяльності, а також встановлюються інші її учасники, у тому числі серед держслужбовців, повідомляє Пресслужба Київської міської прокуратури.
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар