Будівництво Дарницького мосту планують завершити до кінця 2022 року - сайт Святошинського району

 Роботи на всіх ділянках будуть йти паралельно, в цілодобовому режимі без вихідних.Після 10 років простою з мертвої точки зрушився процес добудови Дарницького автомобільно-залізничного переходу. Будувати об'єкт буде один з найбільших гравців ринку дорожнього будівництва - українсько-німецьке спільне підприємство «Автострада».

Загальний перелік робіт включає будівництво 4-х споруд загальною довжиною близько 1500 метрів і вагою понад чотири тисячі тонн. Ширина нової автодорожньої розв'язки становитиме від 10 до майже 13 метрів. В рамках робіт буде побудовано 25 нових опор естакадних з'їздів з монолітного залізобетону, висота яких сягатиме 15 метрів. Покриття дорожнього полотна буде з двошарового асфальту товщиною 80 мм на попередньо покладену гідроізоляційну мембрану.

Одночасно з підготовчими роботами компанія почне будівництво нових опор і підпірних стін, які планується завершити орієнтовно за 2-3 місяці. Зокрема, в найближчих планах - початок монтажу і зварювання балок прогонових будов, які вже змонтовані, а також нових блоків.

З листопада поточного року, після проходження всіх погоджувальних і підготовчих етапів компанія планує почати будівництво опор заїзду на міст і другого з'їзду на набережну в бік моста Патона.

Роботи на всіх ділянках будуть йти паралельно і в цілодобовому режимі без вихідних, повідомили в прес-службі "Автостради". Завершити будівництво розв'язки планується в грудні 2022 року. Однак все залежатиме від готовності Київської міськадміністрації сприяти у вирішенні ряду інфраструктурних та логістичних завдань. Наприклад, необхідно буде частково перекрити частину вулиці Канальної, на якій є міські комунікації - їх потрібно буде переносити. Крім того, в радіусі майбутнього будівництва знаходиться "цвинтар" нелегальних МАФів, які теж потрібно кудись подіти, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на УНІАН.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар