День пам’яті захисників: в Україні відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання - сайт Святошинського району

  Сьогодні - сьома річниця боїв за Іловайськ.  Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначають День пам’яті захисників, які загинули боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. О 10:00 було зупинено рух громадського та приватного транспорту, який подав звуковий сигнал в пам’ять про загиблих. Разом з тим, о 10:00 перервано трансляцію теле- і радіопередач. Також сьогодні обмежать трансляції розважальних програм.

У цей день державні прапори приспущені на всіх будівлях органів влади, державних підприємств і організацій. У Києві меморіальні заходи за загиблими захисниками будуть проходити у всіх районах столиці. Основна частина заходів буде проходити на площі біля Михайлівського собору, поруч зі стіною пам'яті загиблих героїв, пише Darnytskyi.kiev.ua.

До 30 серпня в читальному залі столичного Держархіву проводяться виставки архівних документів до Дня пам'яті захисників України, які поклали свої життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дату обрали невипадково - саме 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі на Донбасі загинула найбільша кількість українських воїнів під час війни. За офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинули, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 – потрапили у полон.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар