В Києві легальним вуличним торговцям видадуть однакові палатки - сайт Святошинського району

  Підприємці отримають їх у користування безкоштовно.Відтепер киянам буде легше ідентифікувати легальних вуличних торговців від «стихійників». Підприємці, котрі уклали договори щодо розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, отримають однакові палатки від КП «Міський магазин».

«Важливим фактором такого кроку є те, що людям буде зрозуміло, що підприємець, який здійснює свою діяльність у фірмовій палатці, отримав усю дозвільну документацію, розташований на узгодженому місці, а також офіційно сплачує кошти, які йдуть у міський бюджет. Також не варто ігнорувати факт, що такі торгові точки будуть виглядати привабливіше та естетичніше, що також скажеться на покращенні загального виду міста», - зазначає в.о. директора підприємства Аман Моламов.

Оплату за виготовлення палаток єдиного архітипу КП «Міський магазин» взяло на себе - підприємці отримають їх у користування безкоштовно. Наразі виготовлено 100 палаток, 20 з яких вже передано підприємцям. Інші 80 до кінця поточного тижня будуть розподілені та відправлені до Печерського, Шевченківського, Голосіївського та Солом’янського районів Києва. Надалі планується забезпечити палатками усіх підприємців, пише Darnytskyi.kiev.ua.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар