В столиці встановлять нову партію контейнерів для збору небезпечних відходів - сайт Святошинського району

  У червні планують встановити більше 40 таких контейнерів.КП «Київкомунсервіс» планує розширення мережі контейнерів для збору небезпечних відходів (відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп) від населення. Про це підприємство повідомило на своїй сторінці у Facebook: «Готуємо до встановлення нову партію контейнерів. Спільно з РДА в м. Києві та обслуговуючими компаніями заявки опрацьовуємо, узгоджуємо адреси та локації для встановлення контейнерів даного типу. На червень складено та узгоджено графік з адресним переліком місць встановлення контейнерів».

Згідно з ним, у Печерському та Дніпровському районах встановлять по одному контейнеру для небезпечних відходів, у Солом’янському — 8, у Голосіївському та Дарницькому — по 5, у Деснянському — 21, пише Darnytskyi.kiev.ua.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням. Детальна інформація щодо збору небезпечних відходів та правил поводження з ними, оновлена карта з адресним переліком встановлених контейнерів для збору відпрацьованих батарейок, ртутних термометрів, енергозберігаючих ламп розміщена на офіційному сайті підприємства у розділі  «Небезпечні відходи» за посиланням.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар