В столиці ліквідують кладовище домашніх тварин - сайт Святошинського району

  Територія буде продезінфікована.У Дарницькому районі Києва ліквідують кладовище домашніх тварин. Про це повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на КО «Київзеленбуд» у соцмережі Facebook.

«Звертаємо увагу на те, що у фітнес-парку «Озеро Лебедине» проводиться капремонт. Зокрема, розпочинаються роботи у північно-західній частині парку, де є поховання домашніх тварин. Перед початком робіт рештки померлих тварин будуть передані для кремації до Київської міської лікарні ветеринарної медицини», - йдеться у повідомленні. Власники померлих тварин, які мають бажання провести перепоховання самостійно, можуть зробити це 5 травня об 11:00. Після переміщення решток територія буде продезінфікована. Контактна особа – 0634335116 Артем.

Нагадуємо, відповідно до п. 9.2. «Правил утримання домашніх собак та котів», затверджених Київською міською радою від 25.10.2007 № 1079/3912, не дозволяється викидати трупи собак та котів в контейнери для збору сміття чи захоронювати їх у не відведених для цього місцях.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар