Святошинські спортсмени – серед переможців чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства

У польському Джонкові відбувся чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років, у якому взяло участь 12 команд.

Федерацію сучасного п'ятиборства України на європейській першості представляли кияни:

чоловіки: Владислав Чекан, м. Київ.(ДЮСШ № 25);

жінки: Ірина Кубрак, м. Київ (ДЮСШ № 25).

Чекан Влад та Кубрак Ірина вже на перших після тривалої перерви міжнародних змаганнях продемонстрували блискучий результат у складі збірної України з сучасного п’ятиборства, здобувши весь комплект нагород - золото, срібло та бронзу.

Кубрак Ірина у складі збірної команди України здобула 1 місце в мікст естафеті та стала чемпіонкою Європи з сучасного п'ятиборства, 6 місце в індивідуальному заліку та 3 місце в командному заліку та виконала спортивний розряд майстер спорту міжнародного класу.