Українці, хворі на коронавірус, зможуть викликати спеціальну «швидку»

 

     Відучора усі українці, які хворіють на коронавірус зможуть залишити запит на виклик спеціальної швидкої допомоги. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

     «Завтра ми запускаємо можливість залишити запит на виїзд мобільної бригади в тестовому режимі. У подальшому на постійній основі», - зазначив очільник МОЗ. Запит можна залишити звернувшись до контакт-центру Міністерства охорони здоров’я України із протидії COVID-19.Створення таких бригад уже погодили із усіма медичними закладами по Україні, в тому числі в Києві.

     «Через велике навантаження на сімейних лікарів ми почали новий набір лікарів, які зможуть надавати консультації через контакт-центр. Я думаю, що скоро все завершимо, і будь-яка людина зможе отримувати таким чином консультацію сімейного лікаря», - сказав Степанов.

     Всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії коронавірусу почав діяти із 2 листопада 2020 року. Щоб отримати інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар