Найсильніша людина планети - киянин Олексій Новіков

 

     У штаті Флорида в США пройшли змагання The World's Strongest Man 2020 року, по праву титул найсильнішої людини на планеті дістався українському стронгмену Олексію Новікову.

     Другий рядок п'єдесталу посів британець Том Столтмен, а третім став канадець Жан-Франсуа Карон.

     Для України це третя перемога нашого представника на цьому турнірі. До цього двічі титул найсильнішої людини планети завойовував Василь Вірастюк в 2004 і 2007 роках.

     Під час змагань Новіков зумів підняти на пів метра над землею 537,5 кг.

     Спортсмена вже привітав спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков. «24-річний українець Олексій Новіков став наймолодшим атлетом, який завоював титул Найсильнішої людини планети - World Strongest Man 2020! Вітаємо нашого чемпіона!», - написав Разумков в соцмережі Twitte

     24-річний Новіков став наймолодшим атлетом з 1984 року, кому підкорилася перша сходинка п'єдесталу на світовому турнірі.

 

Що відомо про Олексія Новікова

     Український силач, володар чотирьох титулів «Найсильніша людина України». Навчався у Київському національному торговельно-економічного університеті.

     Олексій Новіков має чотири титули найсильнішої людини України з 2016 по 2019 роки.

     У 2017 році в ірландському Дубліні він переміг на турнірі Irish Muscle Power, гарантувавши пропуск на змагання Найсильнішої людини світу.

     А в 2018 році Олексій здобув перемогу на турнірі Arnold Amateur World Championship, який проходив в Коламбусі, США. А в березні 2020 року на турнірі Arnold Strongman Classic він посів п'яту сходинку.

     У червні цього року Новіков встановив світовий рекорд з підняття гантелі на час. Спортсмен став рекордсменом у вправі дамбл: за 1 хвилину і 8 секунд, а це 68 секунд, атлет підняв 100-кілограмову гантелю одинадцять разів.

 


Сайт Голосіївського району

http://www.holosiiv.com.ua/

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар