У Святошино базарний «шанхай» перетворять на торговельну зону

 

     У Святошинському районі поблизу станції метро «Житомирська» на місці стихійного ринку та МАФів на вулиці Підлісній створять торговельні та рекреаційні зони.

     «У рамках проєкту демонтують незаконні тимчасові споруди, а торговельні точки, які на законних підставах проводили свою підприємницьку діяльність на зазначених майданчиках, отримають можливість продовжити її в нових архітектурних формах», - повідомляє сайт Святошинської РДА.

     Усі конструкції, які спорудять на місці нової торговельної зони, будуть узгоджені міською владою та матимуть однаковий вигляд, який органічно вписуватиметься у вулицю. Перенесення торгівлі в нову зону також узгодили з місцевими представниками малого бізнесу, тому окрім перенесення на місці спільними зусиллями також організують благоустрій вулиці.

     «На місці стихійних забудов, торговельних яток і розкладок, що перешкоджають зручному переміщенню людей і вільному проходу до станції метро, з’являться цивілізовані зони торгівлі та затишні зони відпочинку», - йдеться в повідомленні.

 


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар