Київ може потрапити до «червоної» зони

 

      Столиця України може потрапити у «червону зону» карантинних обмежень вже найближчим часом через зростання кількості нових хворих на коронавірус.

     Сьогодні, 4 листопада, у Києві виявили 856 випадків захворювання за добу. Про це розповів глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан, передає «РБК-Україна».

     «Залишиться Київ ще у «помаранчевій»  зоні, але при таких змінах може вже потрапити найближчим часом у «червону» зону, а ріст буде продовжуватися, це природньо», — вважає Олег Рубан.

     Він додав, що захворюваність на коронавірус у Києві пов’язана із ситуацією в цілому по країні, через що вже найближчим часом захворюваність буде лише зростати. Різкий приріст нових хворих був спрогнозованим, додав Рубан.

    За словами очільника Держспоживслужби, далі цифри будуть залежати від організаційних заходів. Відтепер потрібно змінити фокус своєї уваги з кількості нових хворих на випадки середньої тяжкості і кількість важких випадків. Рубан додав, що на сьогодні ці показники залишаються високими, але не критичними.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар