Митне оформлення та страхування авто у Києві

 Надаємо повний спектр послуг!Автострахування - це надійний спосіб уникнути фінансових втрат при викраденні чи пошкодженні вашого автомобіля, або ж нанесенні збитків іншим учасникам дорожнього руху. Водночас, ця тема досить складна навіть для водія зі стажем.

Щоб зрозуміти всі її нюанси, необхідно добре розбиратися в безлічі нормативних актів, запам'ятати спеціальні терміни, вивчити правила різних страхових компаній і відгуки про них.

Як правило, часу і сил на ознайомлення з усіма деталями страхування автомобіля не вистачає. Саме у таких випадках на допомогу приходять фірми, що надають клієнтам повний спектр послуг з оформлення документів на авто.

Зокрема, ми виконуємо:

- реєстрацію автомобілів та мотоциклів в ДАІ, МРЕВ;

- перереєстрацію;

- відновлення документів на транспортний засіб;

- постановку на облік;

- зняття з обліку;

- оформлення купівлі-продажу ТЗ;

- установку ГБО на авто, оформлення в ДАІ, МРЕВ;

- оформлення спадщини на авто в ДАІ, МРЕВ;

- автострахування і митне оформлення.

Для оформлення електронного полісу вам потрібно просто надіслати нам на вайбер своє водійське посвідчення, техпаспорт на авто, ідентифікаційний код. Після цього ми виставляємо рахунок і надсилаємо поліс (смс на телефон і e-mail).

Готові співпрацювати з компаніями, що працюють в автомобільній сфері, комісійними майданчиками, страховими компаніями, автосалонами, дилерами і т.д.

Телефонуйте: (067) 712 88 55.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар