На вулиці Зодчих, 60/1 встановили сучасні дитячі майданчики

 

     Органи самоорганізації населення «Будинковий комітет «Вулиця Зодчих, 60/1» і «Квартальний комітет «Прип’ятчани» успішно реалізували свої проєкти, що стали переможцями міського конкурсу проєктів і програм місцевого самоврядування у Святошинському району. Про це повідомляє сайт Святошинської РДА.

     Так на вулиці Зодчих, 60/1, на місці, де з часів будівництва будинку залишалися лише жалюгідні та небезпечні елементи дитячого майданчика, виріс чудовий, яскравий ігровий комплекс. Його вже окупувала малеча з усіх прилеглих житлових будинків. Тож перемога названого будинкового комітету у міському конкурсі стала подарунком і радістю не лише для членів ОСН, а й для дітей та їх батьків, що проживають поруч.

     На території ОСН «Квартальний комітет «Прип’ятчани» це вже другий дитячий майданчик, зведений за програмою місцевого самоврядування. Кількість малечі, що тут проживає, постійно збільшується, тож і цей новий майданчик пустувати не буде. Ігровий комплекс, тільки-но пішла будівельна бригади, враз заповнився гомінкими дітлахами.Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар