За вихідні у столиці склали 406 адмінпротоколів за порушення карантинних обмежень

 

     Типовими порушеннями була робота закладів попри «карантин вихідного дня» та відсутність захисних масок у відвідувачів.

     Нагадуємо, що київські правоохоронці продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень громадянами та суб’єктами господарювання. Так, протягом останніх вихідних перевірено 1510 закладів господарської діяльності - це розважальні заклади, заклади громадського харчування, ТРЦ тощо.

     За результатами цих перевірок на посадових осіб складено 198 адмінпротоколів за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За це передбачено накладення штрафу від 34 до 170 тис. грн.

     Також, у закладах господарської діяльності поліцейські перевіряли громадян на предмет носіння засобів індивідуального захисту. Відтак, за порушення вимог ч. 2 ст. 44-3 КУпАП складено 208 адмінпротоколів, що передбачає штраф від 170 до 255 грн.

     Мешканців і гостей столиці просять не порушувати карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку. Якщо ви стали свідком порушення протиепідемічних обмежень, негайно телефонуйте на спецлінію 102, щоби поліцейські могли швидко відреагувати та припинити правопорушення.Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар