Під час гасіння пожежі на вулиці Ентузіастів, 3, вогнеборці врятували 4 осіб, з них 3 дітей, а також евакуювали 8 мешканців

 

       Сьогодні вночі до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Ентузіастів, 3, що у Дніпровському районі столиці.

      На місце виклику було направлено найближчі пожежно-рятувальні підрозділи. По прибуттю було встановлено, що у 9-поверховому житловому будинку на 3 поверсі в загальному коридорі сходової клітини горіли автомобільні покришки з розповсюдженням вогню на одну із квартир.  Не гаючи часу, вогнеборці приступили до гасіння пожежі та евакуації мешканців.

     Під час гасіння пожежі  з верхніх поверхів будівлі рятувальниками було врятовано 4 осіб, з них 3 дітей. Також, через сильне задимлення, вогнеборці евакуювали 8 мешканців на безпечну відстань.

      Зауважимо, що вночі доволі низька температура, а рятуючись від пожежі, не всі мали можливість прихопити з собою теплі речі. Тому евакуйованих та врятованих, разом з дітьми, посадили до пожежних автомобілів, аби люди могли зігрітися. Згодом, коли пожежу було ліквідовано та загрози життю людей ніщо не становило, мешканцям дозволили повернутись до власних помешкань.

     Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено обшивки дверей всіх квартир на 3 поверсі, закопчено стіни та стелю під’їзду, в одній із квартир пошкоджено меблі, закопчено стіни та стеля коридору.

     На місці події було залучено 6 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки а також 25 чоловік особового складу.

     Жертв та постраждалих немає. Причина виникнення пожежі встановлюється правоохоронними органами.


Сайт Дніпровського району

http://www.dniprovskyi.com.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар