У Святошинському будинку-інтернаті жорстоко били дітей-аутистів

 

       У Києві, в Святошинському дитячому будинку-інтернаті, розташованому на вулиці Котельникова, 51, жорстоко били вихованців. Батьки дітей дізналися про побої вже на 13 день після того, що сталося. До цього їх просто не пускали в установу. Побитих хлопців привезли в інтернат з лікарні.

Як передає BAGNET, про це повідомляється на сторінці «Котельникова, 51» в Facebook.

      «Те, що сталося з цими хлопчиками - аутистами, свідчать ці фотографії. Батьки дізналися на 13-й день, коли дітей, синіх до чорних, привезли з лікарні в інтернат, без відома батьків відправили на експертизу, потім до проктолога. Весь цей час на територію інтернату батьків цих дітей не пускали», - сказано в повідомленні.

     За словами автора поста, дітей привезли в інтернат так пізно, так як чекали, щоб зійшли синці і неможливо було нічого довести. Всіх небайдужих просять привернути увагу до проблеми насильства в Святошинському інтернаті Києва, який знаходиться на вулиці Котельникова, 51.

     «У лікарні вони перебували в одній палаті з якимись ув'язненими. У мене просто шок», - розповіла одна з мам хлопців.

     Директор установи говорить, що поки немає висновку поліції, зустрічатися з журналістами не буде.

     Відзначимо, що цей інтернат займається вихованням дітей з психічними і неврологічними розладами. Саме приміщення знаходиться в жалюгідному стані, хоча гроші з бюджету на його розвиток виділялися. На сьогоднішній день в інтернаті перебувають 186 дітей.

 


 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар