Відмінність бюджету, чи образу мислення


Відмінність бюджету, чи образу мисленняВсі ми бажаємо жити в комфорті та красі. І, логічно, прикладом нам служать успішніші Європейські країни. Там навіть економне соціальне житло викликає захоплення. Але що відрізняє будинку в Європі від наших?

Для соціального житла в Європі існує багато правил: максимальне використання ділянки навколо будинку; відсутність машин у дворі; постійне утримання двору; правильний і послідовний розподіл бюджету на утримання будинку; використання тільки якісних, довговічних матеріалів; цікаві і унікальні рішення, а найголовніше - залучення  професіоналів до проектування прибудинкової території. І найголовніша відмінність - це ставлення людей до території навколо себе, культура поведінки.

Звичайно, абсурдно порівнювати бюджети на утримання будинків в Європі і в Україні - тут нічого не змінити. А ось використовувати  якісні вироби для благоустрою  від вітчизняних виробників - ми можемо. Також можемо відокремити місце стоянок автомобілів від зон відпочинку і пішохідних доріжок. А ще можемо прибирати за своїм собакою, якого вигулюємо у дворі. Ми можемо почати інакше мислити, розуміючи, що наш будинок - не лише наша квартира, а все місто, в якому ми живемо. Ми всі можемо створювати  нове для майбутнього.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар