На Новобіличах жінка вкрала самокат і… стала «зіркою» мережі

 

    У Києві за допомогою камер відеоспостереження засікли жінку, яка вкрала дитячий самокат. Вона прийшла з покривалом в один з дворів столиці і вкрала триколісний самокат. На камерах видно, як жінка прийшла з покривалом і пішла вже з самокатом під ним, пише Київ Оперативний.

На одній з камер вона засвітилася з двома своїми дітьми під час прогулянки. Інцидент стався в Новобіличах. На камери відеоспостереження у дворах столиці потрапила жінка з двома дітьми. Вони пройшли по двору, а потім їх мама повернулася. В руках у неї було покривало, яким вона накрила дитячий самокат і забрала його.

У підписі до фото йдеться, що дана мама вирішила, що її дітям самокат потрібніше, ніж іншим малюкам. Однак в коментарях знайшлися і ті, хто заперечив на це. Люди написали, що тут не видно, що самокат жінка вкрала, а шматок тканини на самокаті не означає, що вона його вкрала.

Також з'явилися в коментарях і жартівники, які припустили, що ця жінка зовсім не мама, а тато. Така здогадка виникла через грубої зовнішності жінки і її повної фігури.

 Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар