Зарізаний неподалік «Академмістечка» – відомий активіст з ДЦП Олександр Карасьов

 

    Сайт Святошинського району в матеріалі "У Святошинському районі вбили людину через дорогий телефон" повідомляв про жорстокий злочин, який стався нещодавно на території району. Як з'ясувалося, чоловіком, якого жорстоко зарізали поблизу водойми в районі «Академмістечка», виявився відомий активіст з обмеженими можливостями (ДЦП) Олександр Карасьов. На його тілі експерти нарахували 24 ножові поранення.

Як вже повідомлялося, поліція затримала підозрюваних у скоєнні злочину в Києво-Святошинському районі. Під час обшуку в них виявили численні речові докази.

Свою жертву зловмисники напоїли снодійним, щоб заволодіти речами. Оскільки препарат не подіяв, то наважилися на вбивство.

Підозрювані – уродженці Дніпропетровської та Херсонської областей (1989 та 1990 р. н.) – здали до ломбарду телефон загиблого за 15 тис. грн.

Відомо, що Карасьов нещодавно перебрався із Дніпра до Києва, щоб знайти тут роботу. Він мріяв знятися у стрічці, щоб донести до нашого суспільства проблеми людей з обмеженими можливостями.

Активіст – інвалід дитинства, круглий сирота – відстоював їхні права, плекав надії на створення власної родини. Дуже любив Україну.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар