Виробництво для людей

 Виробництво для людей

В Україні, як і в усіх країнах пострадянського режиму, склалося вельми дивне відношення більшості виробників до кінцевого споживача.  Наче, ніхто  з самих виробників не користується власною продукцією. Та нащасття все частіше з’являються компанії, які беруть приклад не з радянського минулого, а з країн що зрозуміли основний закон економіки – кінцевий користувач визначає що йому потрібно, що потрібно виробляти для нього. Одна них – компанія «Золотой мандарин Квадра», що виробляє бетонні вироби для благоустрою.

Цей виробник орієнтований на втілення у життя стандартів якості, та практичних  і водночас витончених дизайнерських ідей.

За бажанням замовника, компанія також може готувати проекти благоустрою, які успішно реалізуються на практиці. Створення кожного ексклюзивного проекту і вироби проходить з дотриманням всіх вимог і стандартів. В обов'язковому порядку надається гарантія на продукцію, а проекти супроводжуються від ідеї до монтажу безпосередньо на об'єкті з наданням всіх необхідних рекомендацій.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар