На вулиці Святошинській приватна фірма розібрала тротуар та зробила парковку

 

      На вулиці Святошинській приватна фірма самовільно розібрала тротуар та облаштувала паркувальний майданчик. Подекуди ширина пішохідної доріжки зменшилась з 3 м до 40 см.

Як повідомляє «Київавтодор», ТОВ «Ресурс холдинг» під час будівництва торгового закладу на вул. Святошинській, 4-г вийшло за межі ділянки й забрало частину тротуару під паркувальні кишені.

Із балансоутримувачем ділянки – КП ШЕУ Святошинського району – не було погодженого жодного проєкту щодо облаштування парковки. Також не було надано контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою і схеми організації дорожнього руху.

Зазначається, що на місце викликали представників поліції. Правоохоронці склали припис із вимогою відновити тротуар, згідно з чинною схемою організації дорожнього руху. Утім, цього зроблено не було і роботи продовжились.

Аби зупинити самовільне будівництво, комунальники повторно звернулись  до правоохоронних органів, а також до відділу контролю за благоустроєм Святошинської РДА.

Нагадаємо, влітку кияни повідомили, що торговий центр April City, який будують на кінцевій станції швидкісного трамваю «Кільцева дорога» вже два роки, розширився за межі будівельного майданчика і повністю зайняв одну смугу проїжджої частини магістральної автомобільної дороги. Після розголосу у соцмережах перед огорожею будівництва з’явилися брівка і відбійник. Їх встановили під кутом від зони руху швидкісного трамвая, нібито як розширення цієї ділянки. Пізніше забудовник назвав те, що сталось, «прикрою ситуацією» і обіцяв демонтувати частину ТРЦ і відновити дорогу.


 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар